Volleybal
U bent hier: nieuws » 2016 » Jubileum: 50 jaar S.V.Ens Volleybal

Jubileum: 50 jaar S.V.Ens Volleybal

S.V. Ens Volleybal 50 jaar jubileum 

Zet 16 april in je agenda!  

Dit jaar een gouden jubileum…. De volleybal bestaat namelijk 50 jaar! Wij nodigen alle leden en oud-leden uit, op zaterdag 16 april, voor een avond vol volleybal en gezelligheid! Een avond waarbij de huidige leden en oud-leden elkaar tegenkomen in het veld.  
 
Rond een uur of 18:30 willen we je graag verwelkomen met een kop koffie of thee, om deze avond op een sportieve manier met ons te vieren. Er zal niet alleen gevolleybald worden, er staan zeker nog meer leuke dingen op het programma.  
 
Je kan je aanmelden door een e-mail te sturen naar  
activiteitencommissie@svensvolleybal.nl  of door te bellen/ een berichtje te sturen naar 06-30656366. Graag horen we uiterlijk 10 maart of je aanwezig bent op 16 april en of je ook deelneemt aan de sportieve activiteiten. Ook als je niet kunt komen wordt een reactie zeer op prijs gesteld. Je ontvangt t.z.t. meer informatie van ons.  
 
Het belooft een leuke, gezellige avond te worden en we zien je dus ook graag op zaterdag 16 april!  


Sponsoren
 • zuidberg
 • buitengewoon fit inn
 • speelhuys
 • sponsor witen
 • sponsor marsmedia
 • sponsor flevocalc
 • baas
 • jolanthe
 • uw eigen drogist
 • sponsor schinfa
 • logo